• info@alopendik.com
  • 0216 379 91 67
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
193 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: MUSA KÜRKÇÜ
  • ADRES: Kürkçüoğlu Jeneratör Sanayi Mh., Sanayi Mah., Uran Sok. 3/1, 34906 Pendik/İstanbul
  • TELEFON: 0 (216) 378 9707
  • FAX: 0 (216) 378 9716
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.kj.com.tr
  • E-POSTA: info@kj.com.tr
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
1+8 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Kürkçüoğlu Jeneratör Sanayi Mh., Sanayi Mah., Uran Sok. 3/1, 34906 Pendik/İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Kürkçüoğlu Jeneratör, İstanbul Kurtköy’de bulunan modern üretim tesisinde 7kVA – 2500kVA güçleri arasında dizel jeneratör setleri, ses izolasyon kabinleri, her tipte kontrol ve güç transfer panoları ile senkronizasyon sistemleri üretimi yapmaktadır.

Dünyanın önde gelen jeneratör firmaları arasında yer alan Kürkçüoğlu Jeneratör, yurt içinde ve 70’i aşkın ülkedeki satış ve satış sonrası destek hizmetleri ağıyla, inşaat, petrol, gıda, sağlık, eğitim, telekom başta olmak üzere, bir çok sanayi sektörüyle kamu kurum ve kuruluşlarının kesintisiz enerji ihtiyacını karşılamaktadır.

Ürettiği ürünlerin %70’ini ihraç eden Kürkçüoğlu Jeneratör, sektöründeki uluslararası fuarlara katılım göstererek, dünya standartlarında ürettiği dizel jeneratör setleri ve opsiyonel donanımlarıyla daha çok ülkede “enerji kaynağı” olma hedefine emin adımlarla ilerlemektedir.

Kürkçüoğlu Jeneratör konusunda eğitimli uzman kadrosuyla, sahip olduğu kaliteli araçlarla donatılmış montaj hatlarında, tüm iklim koşullarında yüksek performansla çalışmaya elverişli olarak ürettiği dizel jeneratör setlerini müşterilerine sunmaktadır. Faaliyete başladığı 1996 yılından bu yana koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ana prensip haline getiren Kürkçüoğlu Jeneratör’ün ürettiği bütün ürünler, uzman kalite kontrol personelleri tarafından giriş kontrolünden, nihai ürün kontrolüne kadar, üretimin her aşamasında gerekli fonksiyon, performans ve güvenlik testlerinden, büyük bir titizlikle geçirilmektedir.

Yönetim sistemlerini tüm dünyada kabul gören ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 sertifikalarıyla belgelemiş olan Kürkçüoğlu Jeneratör, TSE ve CE standartlarında ürettiği ürünlerini, Türk Patent Enstitüsü’nce tescil edilmiş olan “KJ POWER JENERATÖR” ve “KJ POWER GENERATOR” markalarıyla Dünyada ve Türkiye Cumhuriyeti’nde pek çok kamu kuruluşunun ve küresel markanın jeneratör tedarikçisi olmanın gururunu taşımaktadır.

Hedef ve politikalarını periyodik olarak gözden geçiren Kürkçüoğlu Jeneratör, sürekli iyileştirme hedefi kapsamında yaptığı modernizasyon çalışmalarıyla, kalite çıtasını her geçen gün daha da yükseltmektedir.

YÖNETIM POLITIKAMIZ
Vizyonumuz
Kendi alanında Türkiye ve dünyada bilinir, güvenilir, her zaman iyiyi arayan, pazar payını devamlı arttıran, kaliteden ödün vermeyen, çalışanına ve müşterisine değer veren bir firma olmak.

Misyonumuz
Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve jeneratör sektöründe yeni iş alanları yaratarak ürün gamını genişletip iş hacmini artırmaktır. Çalışan personelinin niteliklerini geliştirip yenilikçi, gelişimci, insana değer veren firma olmaktır.

Hedefimiz
Yakın zamanda dünyada jeneratör üretimi yapan en çok bilinen markalardan biri olmak.

Çevre, İş Sağlığı ve Güvenlik Politikamız
Ürün, hizmet ve çevre kalitesinin güvence altına alınmasını temel faaliyet prensibi olarak kabul eden Kürkçüoğlu Jeneratör, mevcut ve planlanan üretim faaliyetlerinde İşçi sağlığı ve İş güvenliğini dikkate alarak, ekonomik ve ekolojik dengeyi korumak amacıyla, çevresel performansını zaman içinde sürekli geliştirmeyi bir şirket kültürü olarak benimsemiştir. Bu kapsamda;

Yürürlükteki iş sağlığı / güvenliği ve çevre mevzuatının takibi ve uygulanması
Doğal kaynakların korunup hammadde ve enerji kaynaklarının ürün kalitesini etkilemeyecek şekilde tasarruflu kullanılması ve geri dönüşüm amacıyla değerlendirilmesi
Tüm şirket faaliyetlerinden doğan ve ortama verilmesi muhtemel kirleticilerin en aza indirilmesi
Çevre ve İSG konusunda uygulamaların kamuoyu incelemesine açık tutulması
Çalışanlarımızın iş güvenliği / sağlığı ve çevre konularında sürekli eğitilmeleri ve bu konuda duyarlılık kazandırılmaları
Durum ya da kaynaklardan oluşabilecek tehlikelerin ve risklerin en aza indirgenmesi
Hedef ve politikamızın periyodik olarak gözden geçirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi önemle üzerinde durduğumuz konulardır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.